ניהול מכללה הוא דבר מורכב היות ויש במכללה מחלקות רבות שצריכות לעבוד יחד בתיאום מושלם: מחלקת השיווק צריכה לדאוג לפרסום, מחלקת הרישום צריכה לדאוג לכיתות מלאות, מחלקת משאבי אנוש צריכה לדאוג לאנשי סגל ועוזרי הוראה, צריך לתאם כיתות לימוד, לוודא נוכחות בכיתות, לעקוב אחרי תשלומים של סטודנטים, לעקוב אחר הציונים והרשימה עוד ארוכה ארוכה.

על מנת לוודא שכל מחלקות המכללה מתנהלות בתיאום ובהתאם להנחיות המשרד להשכלה גבוהה ומשלימה פותחה תוכנת CRM ייחודית לניהול מכללות המאפשרת שליטה על:

קיימים עוד נושאים רבים בהם מסייעת תוכנה לניהול מכללה בניהול התקין, השוטף והיעיל של המכללה. ניהול מכללה באמצעות תוכנת CRM מתאים גם למכללות קטנות כמו מכללה עירונית וגם למכללות גדולות, כאלה עם סניפים ברחבי הארץ.

יתרונות תוכנה לניהול מכללה

השימוש במערכת CRM ממוחשבת מאפשר לצוות הניהול, לצוות המרצים וכמובן לסטודנטים לגשת אל המידע שהם זקוקים לו מכל מקום ובכל שעה. אך זמינות אינה היתרון היחיד שיש לשימוש בתוכנה לניהול מכללה:

הפקת שאילתות ודוחות

מערכת CRM לניהול מכללה מאפשרת יצירת שאילתות והפקת דוחות מהם ניתן ללמוד רבות על שביעות הרצון של הסטודנטים, על איכות המרצים ועל איכות הניהול השוטף. לדוגמה, ניתן להפיק שאילתה לגבי מספר המתעניינים בחוג מסוים לעומת מספר הנרשמים אליו. במידה ומספר המתעניינים נמוך ממספר הנרשמים, אפשר לפנות אליהם בכדי להבין מדוע לא סיימו את תהליך הרישום. התשובות שלהם יעזרו לצוות הניהולי של המכללה לשפר את תהליכי הרישום לקורסים הבאים.

למי מתאימה תוכנה לניהול קורסים

בין אם אתם מלמדים קורס מיזוג אוויר, קורס עיצוב או קורסים מקצועיים אחרים ובין אם אתם מחזיקים במכללה המלמדת לתואר ראשון, הסטודנטים שלכם, נרשמים לקורסים השונים וזקוקים למערכת שעות דיגיטלית, מערכת CRM טובה תסייע לכם בניהול אתר המכללה לרבות ניהול הקורסים השונים והמועמדים

כיצד לבחור ספק עבור תוכנה לניהול מכללה

שילוב מערכת CRM לניהול מכללה אינו דבר שנעשה תוך כמה ימים. הטמעת המערכת אורכת מספר שבועות ולכן צריך לבחור את הספק הטוב ביותר. אך כיצד עושים את זה? להן מספר דגשים לבחירת ספק עבור ניהול תוכנה: