תנסו להיזכר במערכת השעות שלכם בתור ילדים בעבר לפני אי אילו שנים… הינו כותבים את המערכת על דף שציירנו בעצמנו ומנסים לסנכרן את הטבלה של השעות שלנו עם השעות של האחים שלנו ושל העבודה של ההורים מתי כל אחד צריך לקום עד מתי כל אחד לומד ומתי כל אחד בבית… בסוף היתה יוצאת טבלה לא ברורה בכלל שהינו תולים על המקרר ומנסים לחיות לפיה. אם זה היה כזה מסובך לנהל מערכת ביתית פשוטה- תחשבו כמה קשה היה לנהל מערכת של בית ספר שלם! של מכללה!

היום אמנם יש טלפונים חכמים ומחשבים ואפשר לסנכרן את הפעילויות ואת לוחות הזמנים של כל בני המשפחה וגם כאשר מדובר בכיתה במכללה אפשר לשלוח מיילים והודעות מסרונים בניידים אבל הסנכרון הזה בין כל המערכות הוא לא קל בכלל ולכן הוא דורש מערכת לבניית מערכת שעות במכללה, תוכנה שתוכל לבצע את הפעולות האלה עבורכם.

CRM כולל מערכת לבניית מערכת שעות במכללה- תוכנה שכל מכללה חייבת:

חוץ ממערכת לניהול לידים זו אחת המערכות החשובות ביותר ואפשר אפילו לומר הכרחיות לכל מכללה או מוסד לימודי באשר הוא. מדובר בתוכנה חכמה במיוחד שיודעת לסנכרן את כל המידע הרלוונטי לצורך ניהול מערכת השעות של המכללה מבחינת תלמידים, מבחינת מורים ומבחינת זמינות של כיתות וכמובן לבצע את השיבוצים עבורכם בצורה מהירה ויעילה. התוכנה קלה לשימוש ופשוטה ליישום וניתן ללמוד אותה לרוב על ידי סרטון הדרכה או הדרכה בעת הרכישה ולאחר הכנסת המידע ניתן לעקוב אחר השינויים ולעדכן אותה במהלך כל השנה בהתאם לשינויים שיש בלוח הזמנים של מערכת השעות. המערכת מאפשרת לעקוב אחר היעדרויות של מורים, כיתות שנתפסו ואירועים מיוחדים שמתקיימים במכללה וכל זה בנוסף לניהול היום יומי של מערכת השעות הקבועה של המורים והתלמידים באותה המכללה.

התוכנה כאמור קלה להתקנה ותפעול ומאפשר שיבוץ אוטומטי וניהול יום יומי של מערכת השעות של המכללה בדרך הטובה היעילה והמהירה ביותר. ניתן דרכה לעקוב אחר מערכת השעות של סטודנטים, של כיתוב ושל מגמות בצורה מדויקת כך שיהיה אפשרי להוציא נתונים רלוונטיים ועדכניים מתוך המערכת בכל פעם שניגשים אליה.

היום כבר אין צורך לבצע הרשמה ידנית ולסנכרן בין מערכות השעות של כולם, וגם א צריך קבצי אקסל מסובכים במחשב בהם רק אחד מקליד נתונים ולאחר מכן משתף את כולם או שומר אותם על המחשב שלו בלבד. מערכת לבניית מערכת שעות במכללה מאפשרת לכל הגורמים המוסמכים הרלוונטיים והמורשים לכך להיכנס אליה ולבדוק את הנתונים החשובים והעדכניים בכל עת ולבצע בה שינויים בהתאם.